АИС в социальных медиа:

Акции

Список акций
 

Вантажні автомобілі FAW можна придбати в кредит по ставці від 4,7% річних у гривні.

У торгово-сервісній мережі АІС можна придбати вантажні автомобілі FAW в кредит по ставці всього від 4,7% річних у гривні без прив'язки до курсу валюти. *

Акційна програма кредитування діє для юридичних осіб при покупці середньотонажних та великотоннажних автомобілів FAW.

Автомобілі FAW пропонують одні з найкращих рішень в сфері вантажоперевезень за рахунок:

- вартості придбання, що нижча за прямих аналогів від 30% до 100% та більше;
- робочому ресурсу автомобіля, що більше 1 млн. км;
- надійності та безперебійній експлуатації, що забезпечується за рахунок агрегатів та систем всесвітньо визнаних виробників (Cummins. Sachs, ZF, Bosch, Wabco і т.д.)
- високій ремонтопридатності та доступності запасних частин для покупки в Україні, забезпечується використанням в автомобілях широко відомих та визнаних в Україні вузлів і агрегатів, які поставляються в Україну численними постачальниками.

Основні умови кредитної програми:

Аванс (перший внесок)

від 20%

від 30%

від 40%

від 50%

від 60%

Строк кредитування

Річна ставка (фіксована)

12 міс.

11,4%

10,4%

9,2%

7,4%

4,7%

24 міс.

14,3%

13,6%

12,7%

11,5%

9,7%

36 міс.

15,4%

14,9%

14,1%

13,1%

11,6%

48 міс.

16,0%

15,6%

14,9%

14,0%

12,7%

60 міс.

16,5%

16,0%

15,5%

14,7%

13,5%

Разова комісія

1% від суми кредиту 

Забезпечення

застава транспортного засобу, що купується за рахунок кредитних коштів

Схема погашення

стандарт

До покупки в кредит доступні наступні моделі вантажних авто FAW:

Середньотонажні вантажівки:
· FAW Tiger V Борт - вартістю 728 900 грн; *
· FAW Tiger V Борт-Тент - вартістю 772 900 грн; *
· FAW Tiger V Промтоварний Фургон - вартістю 835 900 грн; *

Великотоннажні самоскиди:
· FAW J6P 6x4 - вартістю 2 228 900 грн; *
· FAW J6P 8x4 - вартістю 2 527 900 грн. *

FAW Tiger V - середньотонажний універсальний автомобіль вантажопідйомністю від 3,4 до 4 тонн з тримісною кабіною, що має підйомну, відкидну вперед конструкцію кабіни, яка дає можливість швидкого доступу до двигуна. Він демонструє максимальну економічну ефективність в міських та регіональних перевезеннях. Вантажівка комплектується дизельним двигуном Cummins об'ємом 3,8 л. потужністю 143 к.с., паливною системою високого тиску BOSCH та трансмісією ZF. Двигун відрізняється збільшеним робочим ресурсом та низькою витратою палива. FAW Tiger V відповідає головним критеріям для покупців - це надійність, економічність і прийнятна ціна (на порядок дешевше аналогів виробництва країн СНД та азіатських виробників).

Заводська гарантія становить 2 роки або 200 000 км (що настане раніше).

FAW J6P 6х4 та FAW J6P 8х4 - дві модифікації великотоннажних самоскидів з відповідною колісною формулою (6х4 та 8х4), потужністю двигуна 375 к.с. і 390 к.с. та вантажопідйомністю 19 і 23,6 тонн відповідно. Обидві моделі мають кабіну покращеної комплектації класу «Комфорт», оснащені гідросистемою підйому кузова HYVA. Самоскиди FAW J6P укомплектовані рядними, шестициліндровими, чотирьохтактними дизельними двигунами, які мають систему прямого вприскування Common Rail від компанії BOSCH, проміжний охолоджувач, масляний радіатор (для охолодження масла), паливний насос високого тиску та форсунки BOSCH, турбонагнітач HOLSET. Автомобіль комплектується зчепленням SACHS та трансмісією FAST (12 передніх та 2 задніх передачі).

FAW J6P - демонструє високий рівень ефективності в сфері вантажних перевезень. Це один з найсучасніших автомобілів в своєму класі, експлуатаційні характеристики та технології якого не поступаються або перевершують визнаних лідерів. Завдяки одним з найнижчих експлуатаційних витрат в своєму класі, ще більшої надійності та залишкової вартості, а також оперативному та доступному сервісному обслуговуванню, новий FAW J6P гарантує швидку окупність та високу продуктивність експлуатації.

Відзначимо, що FAW є одним з найбільших в світі виробників вантажних автомобілів. Завдяки широкому модельному ряду, застосуванню сучасних технологій, багаторічній співпраці з провідними світовими автоконцернами, чудовому співвідношенню ціни та якості середні і важкі вантажівки FAW демонструють високу конкурентоспроможність на світовому ринку вантажних автомобілів.

Більше інформації про пропоновані автомобілі FAW та послуги, що надаються, на сайті https://faw.ais.ua або по телефону 0800-500-205 (безкоштовно з телефонів українських операторів мобільного та стаціонарного зв'язку). АІС в соцмережах - YouTube, Facebook, Instagram.

Акційна кредитна програма діє в дилерській мережі FAW по всій території України в період з 01.07.2020 р по 31.10.2020 (включно). Кредитує АТ "КБ" Глобус ": Ліцензія НБУ №240 від 21.01.2019 р Більш детальна інформація на сайт https://globusbank.com.ua.

* Вказана ціна за одиницю товару на 01.07.2020 р. Спеціальна цінова пропозиція діє з 01.07.2020 р. по 31.07.2020 р. в торгово-сервісній мережі АІС по всій Україні. Ціна може бути змінена в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця.

 
 
Список акций
 
 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 
 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка